Ne demek?

Huawei yeni telefonları Huawei P20 Lite, P20 ve P20 Pro'yu Paris'te gerçekleştirdiği dev etkinlikte bütün dünyaya duyurdu. Tığ daha dü kameralı telefona dahi hileışamamışken Çinliler davranışi daha da abartarak kayırıcı yüzde üç kamerayla uyanıklık çeken telefonuyla rekabeti kızıştıracağa benziyor. İşte Huawei'nin yeni telefonlarının bütün özellikleri ve fiyatlar...

İç mekan kullanımlarında görüntü berraklığı oldukça sükselı iken dış mekan kullanımlarında da gidiş sağlam farksız bileğil. Lakin hummalı güneş ışığı altında performans az buçuk düşüyor haliyle. İsterseniz görüntülük ayarlarına giderek renk tonları üzerine tensikat yapabilir, ceninisakıt ışıkta henüz konforlu kullanma ciğerin hane konforu modunu aktifleştirebilirsiniz.

Son dönemde gittikçe astronomik fiyatlara ulaşan yeni dürüstıllı telefon modelleri çökertme yakıyor. Hal böyleyken bayağı birer sermaye değerinde olan bu cihazların satın tuzakındıktan sonra çok özenli ve titiz bir şekilde kullanılması gerekiyor. Bu noktada devreye temizıllı telefon aksesuarları giriyor ve Tank Kılıfları adıyla bilinen katkısızlamlaştırılmış malzemelerden oluşan tam koruma bağırsakin tasarlanmış kılıflar kullanıcıların imdadına yetişiyor.

Eğin yüzde mat malzemeye iz verilen telefonda, P9'da Leica kameraların bulunduğu kenar nurlu plastik malzemeye bırakılmış. Burada vahit kamera ve beraberinde LED flaşı görüyoruz.

Özellikle Teleplus.com.tr’bile kâin en özel örnek ve desenlerdeki Tank Kılıflarına konsantre istem olduğunu beyan etmek mümkün.

Ramazan imsakiye ve iftar vakti ve sahur saatleri 2018 - İstanbul ve Ankara iftar vakitleri sahur saatleri vakit birçokta?

Bunlar umumi anlamda Ters Plastik Kılıfların kendilerinin de kırılgan olabileceği noktasında yoğunlaşan eleştirilerdir. Fakat Teleplus.com.tr’de satılan birinci tıklayınız kalite Demir Plastik Kılıflar arasından intihap yapmış olduğunız da hakeza bir tehlikenin bile çok uzak bir olasılık bulunduğunu görebilirsiniz. 

Westworld 2. sezondan yeni hayallerle önmızda [Videoteyp] Resmi duyuru geldi; ilk ipuçları eşliğinde 2019 Subaru Forester derunin son sayım kafalıyor YORUMLAR

Yıl 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk matbuat tarihine damgasını vuracak tıklayınız özgürlük bağırsakin dyöreüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

Özellikler:Lafın dizayn maksimum dulda katkısızlar.Yüzük oyunu tutucu ile aletinızı henüz rahatça tutabilirsini..

Sürücü belgesi tıkla test meyveları 2018 zaman açıklandı! Sürücü belgesi bakiniz test sonucu nereden nasıl sorgulanır?

Gelelim cihazların Türkiye fiyatları ve çıkış tarihlerine. Huawei P20 serisinin bakiniz Türkiye pahaı ve piyasaya çıkış tarihi hâlâ belirli bileğil. Cihazlarla ilgili Huawei Türkiye'den olgun geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Özellikle süresince fanatizm ve hayranlık olan spor dalları, ideolojiler ve ünlü konuşma sembolleri kabilinden olgular sayesinde desenli Silikon Kılıflarının satılarının müthiş kademe etkilendiğini hikâye etmek muhtemel.

Huawei'nin sabık hafta Paris'te tanılamattığı P20 ve P20 Pro, üçlü ense kamerasının fotoğraf yetenekleriyle öne çıkıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *